Prelegenci Everest

Sławomir Mentzen

Sławomir Mentzen

Najpopularniejszy w Polsce doradca podatkowy, ekonomista, a ostatnio również TikToker. Prowadzi najszybciej rozwijająca się firmę doradczą w Polsce. Autor książek i felietonów, twórca kanału na YouTube oraz innych mediach społecznościowych. Jego publikacje co miesiąc biją rekordy popularności. Jak sam mówi, jego największą pasją jest praca i ciągle szuka kolejnych możliwości rozwoju. Nie znosi przeciętności.

Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski

Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy, ale również skuteczny przedsiębiorca oraz założyciel odnoszących sukcesy firm, takich jak Weszło, Kanał Sportowy i Kanał zero. Krzysztof Stanowski zdecydował, że całe jego honorarium zostanie przekazane na cel charytatywny!

Jacek Bartosiak

Jacek Bartosiak

Założyciel i właściciel Strategy&Future. Autor bestsellerowych książek dotyczących zmian geopolitycznych we współczesnym świecie. Dyrektor Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego; Senior Fellow w The Potomac Foundation w Waszyngtonie, współzałożyciel „Play of Battle”; współpracownik New Generation Warfare Centre w Waszyngtonie; członek zespołu doradczego pełnomocnika rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego (2017–2018), prezes zarządu spółki Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. (2018–2019). Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokat i partner zarządzający w kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą biznesu. Ekspert do spraw geopolityki i geostrategii, uczestnik debaty na temat sytuacji strategicznej Europy Środkowo-Wschodniej, zachodniego Pacyfiku i Eurazji.

Jarosław Bieniecki

Jarosław Bieniecki

Twórca i Prezes Runmageddonu oraz sieci siłowni RMG GYM. Współzałożyciel Biegu Rzeźnika; wcześniej m.in. Dyrektor Sportowy Maratonu Warszawskiego i przez 9 lat menedżer i konsultant w pięciu korporacjach. Autor książki „Runmageddon, czyli bierz z życia więcej”, współautor podcastu „Siła i charakter” oraz kursu „Facet z charakterem.” Mówca inspiracyjny. 6-krotny medalista mistrzostw Polski w biegach długodystansowych. Amatorski zawodnik MMA i BJJ. Fascynat  lekkoatletyki i geopolityki. Ojciec trójki dzieci.

Wojciech Kaczmarczyk

Wojciech Kaczmarczyk

Wszechstronny przedsiębiorca i twórca treści, prowadzący inspirujący kanał DO ROBOTY oraz TATAVlog o tematyce rodzinnej, które co miesiąc przyciągają uwagę ponad 3 milionów osób. Ponadto, konferansjer największych eventów w Polsce oraz prezenter muzycznej stacji telewizyjnej. Od dekady kreuje świat marketingu a od ponad roku dzieli się swoją wiedzą na temat sztucznej inteligencji, stale poszerzając horyzonty swoich odbiorców.

Wojciech Plona

Wojciech Plona

Właściciel Plona Consulting, spółki świadczącej usługi Zewnętrznego Dyrektora dla sektora MŚP w Polsce. Za pomocą doradztwa i analiz finansowych pomaga właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw zarządzać na podstawie twardych danych. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zarabiać więcej i spać spokojnie. Firma wsparła rozwój już ponad 400 firm.

Mateusz Wróbel

Mateusz Wróbel

Przedsiębiorca, Partner Zarządzający holdingu Supreme Global, Prezes spółki Supreme Energy, lidera wśród firm prowadzących sprzedaż produktów z branży OZE w Polsce. Biznesman aktywnie rozwijający 6 firm, których jest współwłaścicielem. Od 10 lat związany z branżą sprzedaży. Dodatkowo jest coachem oraz mówcą motywacyjnym specjalizującym się w mentoringu i budowaniu samodzielnych zespołów. Zwolennik tezy, że ciężka praca zawsze przynosi efekty. Autor książki o tematyce network marketingu „O tym się nie mówi”, która przekazuje know-how oraz narzędzia niezbędne do zaplanowania i ukierunkowania swoich działań na sukces.

Najlepsi prelegenci, najlepszy networking, najlepszy after. Everest.
Tam trzeba być!