Prelegenci Everest

Paulina Klimek

Paulina Klimek

PROWADZĄCA

Dziennikarka sportowa i prezenterka. Od lat tworzy medialną scenę profesjonalnego MMA w Polsce i na świecie. Prowadziła rozmowy z zawodnikami UFC, Bellator, Cage Warriors, ACA, KSW, FEN, Babilon MMA itp. Prowadząca wydarzenia, konferansjerka i redaktorka. Z wykształcenia filolog językoznawca, co skutecznie wykorzystuje w życiu zawodowym tłumacząc m. in. z angielskiego i francuskiego. Wieloletnia ambasadorka polskiego producenta artykułów piśmienniczych TOMA, niebieski pas brazylijskiego jiu-jitsu.

Sławomir Mentzen

Sławomir Mentzen

Najpopularniejszy w Polsce doradca podatkowy, ekonomista, a ostatnio również TikToker. Prowadzi najszybciej rozwijająca się firmę doradczą w Polsce. Autor książek i felietonów, twórca kanału na YouTube oraz innych mediach społecznościowych. Jego publikacje co miesiąc biją rekordy popularności. Jak sam mówi, jego największą pasją jest praca i ciągle szuka kolejnych możliwości rozwoju. Nie znosi przeciętności.

Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski

Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy, ale również skuteczny przedsiębiorca oraz założyciel odnoszących sukcesy firm, takich jak Weszło, Kanał Sportowy i Kanał zero. Krzysztof Stanowski zdecydował, że całe jego honorarium zostanie przekazane na cel charytatywny!

Jacek Bartosiak

Jacek Bartosiak

Założyciel i właściciel Strategy&Future. Autor bestsellerowych książek dotyczących zmian geopolitycznych we współczesnym świecie. Dyrektor Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego; Senior Fellow w The Potomac Foundation w Waszyngtonie, współzałożyciel „Play of Battle”; współpracownik New Generation Warfare Centre w Waszyngtonie; członek zespołu doradczego pełnomocnika rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego (2017–2018), prezes zarządu spółki Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. (2018–2019). Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokat i partner zarządzający w kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą biznesu. Ekspert do spraw geopolityki i geostrategii, uczestnik debaty na temat sytuacji strategicznej Europy Środkowo-Wschodniej, zachodniego Pacyfiku i Eurazji.

Jarosław Bieniecki

Jarosław Bieniecki

Twórca i Prezes Runmageddonu oraz sieci siłowni RMG GYM. Współzałożyciel Biegu Rzeźnika; wcześniej m.in. Dyrektor Sportowy Maratonu Warszawskiego i przez 9 lat menedżer i konsultant w pięciu korporacjach. Autor książki „Runmageddon, czyli bierz z życia więcej”, współautor podcastu „Siła i charakter” oraz kursu „Facet z charakterem.” Mówca inspiracyjny. 6-krotny medalista mistrzostw Polski w biegach długodystansowych. Amatorski zawodnik MMA i BJJ. Fascynat  lekkoatletyki i geopolityki. Ojciec trójki dzieci.

Wojciech Kaczmarczyk

Wojciech Kaczmarczyk

Wszechstronny przedsiębiorca i twórca treści, prowadzący inspirujący kanał DO ROBOTY oraz TATAVlog o tematyce rodzinnej, które co miesiąc przyciągają uwagę ponad 3 milionów osób. Ponadto, konferansjer największych eventów w Polsce oraz prezenter muzycznej stacji telewizyjnej. Od dekady kreuje świat marketingu a od ponad roku dzieli się swoją wiedzą na temat sztucznej inteligencji, stale poszerzając horyzonty swoich odbiorców.

Wojciech Plona

Wojciech Plona

Właściciel Plona Consulting, spółki świadczącej usługi Zewnętrznego Dyrektora dla sektora MŚP w Polsce. Za pomocą doradztwa i analiz finansowych pomaga właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw zarządzać na podstawie twardych danych. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zarabiać więcej i spać spokojnie. Firma wsparła rozwój już ponad 400 firm.

Mateusz Wróbel

Mateusz Wróbel

Przedsiębiorca, Partner Zarządzający holdingu Supreme Global, Prezes spółki Supreme Energy, lidera wśród firm prowadzących sprzedaż produktów z branży OZE w Polsce. Biznesman aktywnie rozwijający 6 firm, których jest współwłaścicielem. Od 10 lat związany z branżą sprzedaży. Dodatkowo jest coachem oraz mówcą motywacyjnym specjalizującym się w mentoringu i budowaniu samodzielnych zespołów. Zwolennik tezy, że ciężka praca zawsze przynosi efekty. Autor książki o tematyce network marketingu „O tym się nie mówi”, która przekazuje know-how oraz narzędzia niezbędne do zaplanowania i ukierunkowania swoich działań na sukces.

Paweł Biedrzycki

Paweł Biedrzycki

Redaktor naczelny i założyciel serwisu StrefaInwestorow.pl, który prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Aktywny inwestor giełdowy, przede wszystkim na rynku akcji polskich. Posiada 18-letnie doświadczenie, głównie z polskiego rynku kapitałowego. Współtwórca narzędzia dla inwestorów giełdowych - skanera rynku giełdowego Sindicator.net. Wykładowca na konferencjach dla inwestorów, takich jak Skuteczny Inwestor, czy Profesjonalny Inwestor.

Wojciech Iwaniuk

Wojciech Iwaniuk

Prezes Zarządu InnerValue - jednej z największych agencji komunikacji biznesowej w Polsce, która wspiera firmy w przygotowaniu do pozyskania finansowania i kreowaniu relacji z interesariuszami oraz kompleksowo pomaga przedsiębiorcom budować wartość, reputację oraz skalować biznes. Członek Zarządu notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy INC S.A., właściciela domu maklerskiego specjalizującego się w finansowaniu innowacyjnych firm. Z rynkiem kapitałowym związany od 2007 roku, początkowo jako dziennikarz ekonomiczny Gazety Prawnej, Rzeczpospolitej oraz Gazety Giełdy Parkiet. Specjalista w tworzeniu strategii komunikacyjnych oraz doradztwie strategicznym przy pozyskiwaniu finansowania. Nadzorował proces komunikacji inwestorskiej pierwszej oferty publicznej Mentzen SA o łącznej wartości 12,6 mln zł. Była to najliczniejsza pod względem udziału inwestorów (prawie 1000 osób) i największa wartościowo oferta na rynku NewConnect oparta na Memorandum Informacyjnym oraz największe IPO w tym roku. Współpracował z ponad setką spółek z warszawskiej giełdy, w tym wchodzącymi w skład WIG20. Uczestniczył w największych transakcjach publicznych i prywatnych ostatnich lat. Laureat konkursu „Młode Gwiazdy Rynku Finansowego" (2020 rok) organizowanego przez „Parkiet" oraz Związek Maklerów i Doradców.

Dawid Sukacz

Dawid Sukacz

Od 30 lat aktywnie związany z rynkiem kapitałowym.Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie; doktor nauk ekonomicznych; specjalista rachunkowości zarządczej i finansów, inwestor prywatny i instytucjonalny. Posiada licencję Maklera Papierów Wartościowych oraz doradcy inwestycyjnego, dyplom MBA na National Louis University oraz międzynarodowe certyfikaty – CFA oraz CIIA. Jest związany z polskim rynkiem kapitałowym od 1994 roku, początkowo w Biurze Maklerskim Certus, następnie w Banku Przemysłowo-Handlowym w Krakowie, oraz w prywatnym banku inwestycyjnym Wood&Company. Od grudnia 2010 partner zarządzający w funduszu private equity dedykowanym dla polskich SME – 21 Concordia, członek rad nadzorczych oraz aktywny inwestor w kilku spółkach technologicznych.

Wojciech Pysiewicz

Wojciech Pysiewicz

Współzałożyciel funduszu WP2 Investments (WP KWADRAT). W ciągu dwóch lat działalności zainwestował wraz z zespołem w portfel 35 spółek, który jest zdaniem ekspertów najszybciej zbudowanym portfolio startupowo-technologicznym w historii polskiego rynku. W prowadzonej przez siebie działalności inwestuje w skalowalne biznesy z szybko rosnących branż takich jak fintech, digi/tech i zielona energia. W portfolio inwestycyjnym WP2 Investments znajdują się m.in.: WellBee (platforma zdrowia psychicznego), Verestro (platforma do obsługi płatności wdrożona w ponad 50 bankach w 30 krajach), Fenige (płatności i przelewy card to card), Quicko (wydawca kart), GoPay (SmartCity), Self Learning Solutions (procesy decyzyjne w ryzyku kredytowym), biotechnologiczna spółka NaturalAntibody, Digital Ocean Ventures (firma będąca venture buildingową „fabryką fintechów”) oraz portfel spółek green techowych i realizujących transformację energetyczną w ramach stworzonego przez WP KWADRAT - Da Vinci Gren Holding (Responsiblee – platforma do raportowania śladu węglowego, Da Vinci Green Energy – doradztwo energetyczne i fotowoltaika dla firm oraz spółki celowe realizujące projekty solarne i biogazowe). Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, zaczynał jako Dziennikarz w Pulsie Biznesu, ale większość życia poświęcił pracy w branży bankowej – pracował m.in. jako Doradca Zarządu Noble Banku a później 15 lat w Grupie Santander, gdzie startował jako szef marketingu w Santander Consumer Banku a przez ostatnie 5 lat przed założeniem WP Kwadrat był członkiem zarządu odpowiedzialnym za biznes Santandera w Belgii i Holandii.

Paweł Ossowski

Paweł Ossowski

Prezes Zarządu ZARYS International Group, producenta i dystrybutora jednorazowego sprzętu medycznego. ZARYS to lider rynku polskiego, a także firma w trakcie ekspansji globalnej. Firma działa aktywnie na 3 kontynentach, dostarczając swoje produkty do ponad 50 krajów. W trakcie pandemii ZARYS był największym dostawcą wyrobów medycznych i środków ochrony indywidualnej skutecznie zapewniając ciągłość funkcjonowania polskiego sektora ochrony zdrowia. Założyciel i fundator Fundacji ZARYS. Inwestor w branży MedTech, udziałowiec i przewodniczący Rad Nadzorczych Sidly oraz funduszu VC - AIP Seed

Dawid Pałka

Dawid Pałka

Przedsiębiorca, właściciel kilkunastu brandów i Inwestor w startupy. Anioł Biznesu roku 2023. Specjalista od budowania i skalowania biznesów.

Najlepsi prelegenci, najlepszy networking, najlepszy after. Everest.
Tam trzeba być!